Balandžio 11 d. su vaikais dalyvavome miškasodyje Neringoje 
Sodinome mažas pušeles, kurios, tikime, augs ilgai ir primins mūsų bendrą darbą bei meilę gamtai.
Nors buvome nedidelis būrelis, bet su labai didele širdimi 
Vaikai įsitraukė su džiaugsmu – ne tik sodino, bet ir patyrė tikrą ryšį su gamta. Jau pakeliui namo sakė: „kitais metais būtinai kartosim!“ 
Po darbų – bendras vaišių stalas: turėjome savo skanumynų, o organizatorių vaišės buvo tiesiog nuostabios!
Ačiū už prasmingą laiką 
Tikime, kad kitais metais mūsų gretos tik didės 






