Kaip ir kasmet, šiemet vėl išėjome švarinti gamtos 
Džiugu matyti, kad kiekvienais metais randame vis mažiau šiukšlių – vadinasi, sąmoningumas auga 
Vis dėlto viena tendencija nesikeičia…
nuorūkos vis dar „pirmauja“ tarp randamų šiukšlių. Mažos, bet labai žalingos gamtai.
Smagu ne tik prisidėti prie švaresnės aplinkos, bet ir pabūti kartu, pasidžiaugti pavasariška gamta bei bendryste 



