Balandžio 22 d. Nidos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vyko jaukus Neringos meno mokyklos mokinių koncertas „Draugai draugams”
Dėkojame mokytojams už atsidavimą ruošiant mokinius, mokiniams už drąsą, pastangas ir gražius pasirodymus, o „Ąžuoliuko“ bendruomenei už šiltą priėmimą.
Daugiau nuotraukų Neringos meno mokyklos facebook paskyroje.



