Vakar, gruodžio 13 d., Neringos Meno mokykloje įvyko 18 mėnesių besitęsiančio projekto ,,Tarpkultūrinė bendrystė” baigiamoji konferencija. Jos metu komanda apžvelgė šio projekto eigą, vykusias veiklas, jų rezultatus, bei kilusius iššūkius, o diskusijos metu buvo aptartos ir tęstinumo galimybes ateityje. Konferencijoje taip pat dalyvavo Neringos savivalybės atstovai – vicemeras Narūnas Lendraitis, švietimo skyriaus vedėja Asta Baškevičienė, tarybos narys Arūnas Burkšas, kitų savivaldybės įstaigų vadovai ir, žinoma, Neringos bendruomenės nariai.
Nuoroda į konferencijos video reportažą: https://m.youtube.com/watch?v=JIh2q6ynv_s&feature=youtu.be
Autorius ir video operatorius – Artiom Myškin.
Projektas įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos.
Programos finansuojama suma skirta Neringos meno mokyklai – 107 450,87 eur.
Už straipsnio turinį atsako tik Neringos meno mokykla ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad šis straipsnis atspindi Europos Sąjungos poziciją.
Nuoroda į Komisijos svetainę: https://ec.europa.eu/info/index_en.

