Menu Close

Pirmasis projekto „Tarpkultūrinė bendrystė“ renginys „Muzikos terapija“ įvyko Neringos meno mokykloje

PROJEKTAS: Strengthening the capacity of local communities to provide community led services by means of promotion of cross-border cooperation between cultural institutions.

TRUMPINYS: TARPKULTŪRINĖ BENDRYSTĖ

Šį penktadienį (rugsėjo 17 d.) Neringos meno mokyklos salėje įvyko pirmasis projekto „Tarpkultūrinė bendrystė“ renginys „Muzikos terapija“. Į renginį susirinko gausi grupė dalyvių, kurie norėjo pajusti terapinę muzikos galią ar tiesiog atitrūkti nuo kasdienybės rutinos.

Muzikos terapijos vedančioji, kompozitorė Karolina Kapustaitė susirinkusius žavėjo subtiliu muzikos pajautimu ir  užbūrė ne tik Kuršių nerijoje įrašytų garsų simfonija, bet ir savo vidine ramybe, filosofine garso terapijos interpretacija.

Po garso sesijos dalyviai dalinosi savo pojūčiais bei teigiamai įvertino garsų, pozityviai veikiančių emocijas ir nuraminančių įsiaudrinusį protą, naudą.

 

Dalyviai buvo apdovanoti prisiminimo dovanomis – suvenyrais, kurie primins ne tik apie stebuklingą mūsų kraštą, bet ir apie projektą, kurio dėka „Muzikos terapijoje” jie galėjo sudalyvauti nemokamai, nes visos išlaidos finansuojamos projekto lėšomis.

Projektas įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos

Sąjungos.

Programos finansuojama suma skirta Neringos meno mokyklai – 107 450,87 eur.

Už straipsnio turinį atsako tik Neringos meno mokykla ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad šis straipsnis  atspindi Europos Sąjungos poziciją.

Nuoroda į Komisijos svetainę: https://ec.europa.eu/info/index_en.

 

Skip to content