Balandžio 22 d. Nidos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vyko jaukus Neringos meno mokyklos mokinių koncertas „Draugai draugams” Dėkojame mokytojams už atsidavimą ruošiant mokinius, mokiniams už drąsą, pastangas…
Balandžio 22 d. Nidos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vyko jaukus Neringos meno mokyklos mokinių koncertas „Draugai draugams” Dėkojame mokytojams už atsidavimą ruošiant mokinius, mokiniams už drąsą, pastangas…