Balandžio 11 d. su vaikais dalyvavome miškasodyje Neringoje Sodinome mažas pušeles, kurios, tikime, augs ilgai ir primins mūsų bendrą darbą bei meilę gamtai. Nors buvome…
Balandžio 11 d. su vaikais dalyvavome miškasodyje Neringoje Sodinome mažas pušeles, kurios, tikime, augs ilgai ir primins mūsų bendrą darbą bei meilę gamtai. Nors buvome…